Het nieuwe jaar is begonnen! En voor Lagarde Groep is dit een bijzonder jaar: in juli bestaat Lagarde Groep 35 jaar!
Ons 35-jarig jubileum willen we niet zomaar voorbij laten gaan, daarom nodigen we u uit om dit samen met ons te vieren op 2 juli!
2 juli in de Midden-Nederland Hallen in Barneveld
Het event vindt plaats in de sfeervolle Midden Nederland Hallen in Barneveld. Een moderne locatie met een unieke uitstraling, veel ruimte en alle faciliteiten om er een bijzondere dag van te maken. Hier creëren we een omgeving waar ontmoeten, inspireren en beleven centraal staan.

Programma
We zijn druk bezig met het samenstellen van een verrassend programma. Eén hoogtepunt staat nu al vast: Ray Klaassens
Bekend van zijn indrukwekkende verhalen over leiderschap en teamwork. Mis deze kans niet om geïnspireerd te worden door zijn unieke inzichten!
Wanneer er meer bekend is over het programma zullen wij u hierover informeren. Viert u op donderdag 2 juli het 35-jarig jubileum met ons mee?
