Per heden is Entris (onderdeel van Lagarde Groep) Microsoft Gold partner in het Midmarket segment. Daarmee toont het bedrijf aan en dat de ICT-engineers Microsoft Certified Professional zijn. Microsoft stelt hoge eisen aan haar partners.
Hiernaast toont Entris hiermee aan dat het Microsoft diensten op topniveau kan aanbieden en beheren.
Eddy van Dijk, commercieel directeur: “Onze langdurige samenwerking met Microsoft en het grote aantal klanten en referentieprojecten is nu beloond met de hoogste partnerstatus. Dit is het bewijs dat we een betrouwbare en ervaren partner zijn voor onze klanten, met kennis van zaken.”
Entris is ook Silver Partner van Microsoft voor het Microsoft Cloud platform, de Small and Midmarket Cloud Solutions en het Datacenter.
0 reacties